Loading...
Aktualności

Łucja Pietrzak z klubu LKS Atom Mat Dzierżoniów trzecia w Ślężańskim Mnichu

Łucja Pietrzak zajmuje trzecie miejsce w Ślężańskim Mnichu w rywalizacji elity kobiet na dystansie 68km! Cały wyścig wygrała Monika Brzeźna (TKK Pacyfic Nestle Fitness Cycling Team). W czołowej ucieczce znalazły się pozostałe nasze zawodniczki zajmując: 7 miejsce Sylwia Kapusta-Szydłak, 8 Karolina Karasiewicz i 9 Monika Kopińska.

W peletonie do mety dotarły w środku stawki Natalia Mielnik, Paula Guz, Paulina Cywińska i Paula Pisarska. Wśród juniorek 9 była Dorota Przęzak, 16 Weronika Laszkiewicz a 22 Sandra Traczyk. Niestety pod koniec rywalizacji upadkowi uległa Karolina Kozik, która nie mogła ukończyć rywalizacji z powodu złamania obojczyka. Teraz naszą zawodniczkę czeka operacja i powrót do treningów.

 

 

Nie były to jedyne starty zawodników klubu ponieważ młodzi kolarze LKS Atom Boxmet Dzierżoniów startowali w prawie każdej kategorii wiekowej tego dnia. W rywalizacji młodziczek 13 miejsce zajęła Wójcik Laura, 25 była Marianna Kolinko a 30 Zborowska Wiktoria. W kategorii junior młodszy nasz reprezentant Pustuła Michał był 56. W wyścigu juniorek młodszych Jasionowska Maja zajęła 38 pozycję, a wśród juniorów 31 miejsce zajął Paweł Szóstka.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc, a w szczególności Centrum TMT Skoda Opel za pomoc w transporcie zawodników na zawody.
Dziękujemy również Pani Halinie Łoś oraz Panu Władysławowi Piszczałka – Przedsiębiorstwo Budowlane Atom i Budowlano- Projektowe Mat oraz Panu Januszowi Smolińskiemu – prezesowi firmy FX-Sport producent odzieży sportowej marki VERGE , Panu Stanisławowi Pańczak – firma Boxmet za obecność na zawodach, wsparcie i kibicowanie!

 

opracowała: Natalia Mielnik

 

{gallery}2015/04-11_0{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content