Loading...
Aktualności

Międzynarodowe Kryterium Dzierżoniów za nami

Sezon szosowy rozpoczęty Międzynarodowym Kryterium Kolarskim w  Dzierżoniowie. Od samego rana kolarze rywalizowali w każdej kategorii wiekowej na rundach długości 1500 metrów ze startem i metą obok Kinoteatru Zbyszek.

Zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w rywalizacji żaków zdobyli miejsce na podium ponieważ 2 lokatę zajął Hubert Kaczor, Kacper Najda był 4, Adam Bansari 9 a Norbert Łuczyński 11. W rywalizacji żakiń 2 miejsce zajęła Dorota Bensari a na najniższym stopniu podium stanęła Joanna Wodnicka. Kolejnym startem był wyścig młodzików, gdzie Eryk Kaczor był 12. W rywalizacji juniorów Paweł Szóstka sklasyfikowany został na 14 miejscu.

Przedostatnim startem dnia była rywalizacja elity kobiet na dystansie 20 okrążeń. Z zawodniczek LKS Atom Mat Dzierżoniów najlepiej spisała się Łucja Pietrzak zajmując 6 miejsce, jednocześnie będąc drugą w klasyfikacji orliczek. Reszta dziewczyn ukończyła wyścig w głównej grupie. Łucja otrzymała również podczas ceremonii dekoracji nagrodę specjalną ufundowaną przed Pana Wiesława Golańskiego przedstawiciela firmy Boxmet.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc, a w szczególności Centrum TMT Skoda Opel za pomoc w logistyce na zawodach.

Dziękujemy również Władzom Miasta Dzierżoniów – Panu Burmistrzowi Dzierżoniowa Dariuszowi Kucharskiemu praz Wiceburmistrzowi Miasta Dzierżoniów Panu Andrzejowi Bolisęga, Pani Halinie Łoś oraz Panu Władysławowi Piszczałka – Przedsiębiorstwo Budowlane Atom i Budowlano- Projektowe Mat oraz Panu Januszowi Smolińskiemu – prezesowi firmy FX-Sport producent odzieży sportowej marki VERGE za obecność, wsparcie i kibicowanie na zawodach!

opracowała: Natalia Mielnik