Loading...
Aktualności

Zapaśniczki nie zwalniają tempa

W dniach 10-11 kwietnia w Kraśniku odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorek oraz Kadetek w Zapasach. W zawodach wystartowało 150 zawodniczek z 35 klubów z Polski oraz 5 reprezentacji : Ukrainy, Białorusi, Czech, Słowacji oraz Włoch.

 

 

Powiat Dzierżoniowski reprezentowały : Paulina oraz Marzena Martyka JUNIOR Dzierżoniów oraz Natalia Kołosz oraz Paulina Łochańska SOWA Pieszyce. Swoje wysokie umiejętności w zawodach potwierdziła Paulina Martyka która po 4 pojedynkach w kat. 52 kg zdobyła brązowy medal. W ślady młodszej siostry poszła również Marzena Martyka która zdobyła brązowy medal w kat. 67 kg. Niestety w walkach eliminacyjnych odpadły Natalia Kołosz 56 kg oraz Paulina Łochańska 65kg.
Cieszę się że po raz kolejny potwierdzamy wysoki poziom sportowy. Bardzo dobre i emocjonujące w zmaganiach odbyła Paulina Martyka, która rokuje w przyszłości wysokimi wynikami sportowymi. Nasza podopieczna od 25 kwietnia do 3 mają będzie uczestniczyć w zgrupowaniu reprezentacji Polski Juniorek Młodszych w zapasach- Norbert Warchoł.
Wielkie podziękowania dla firmy DRG AGRO GROUP z Tuszyna która wspiera nasz klub w osiąganiu wysokich wyników sportowych.
Wyjazd współfinansowany został ze środków Urzędu Miasta Dzierżoniów oraz Pieszyce.

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2015/04-11{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content