Loading...
Aktualności

Mały Wyścig Pokoju

Dorota Przęzak i Natalia Frączek z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odniosły zwycięstwo w swoich kategoriach wiekowych podczas I etapu Małego Wyścigu Pokoju rozgrywanego w Starych Bogaczowicach w dniu 21.05.2011 roku. Pierwsze złoto podało zdobyczą Doroty Przęzak, która w kategorii młodziczek samotnie przekroczyła linię mety, nie dając szans swoim rywalkom.

Również bardzo dobrze pojechały nasze pozostałe młodziczki. Paulina Zamaria po bardzo dobrej i aktywnej jeździe zajęła II miejsce, a za nią na III pozycji z grupy finiszowała Weronika Laszkiewicz. Nasze dziewczyny zdominowały rywalizację w tej kategorii wiekowej, zajmując wszystkie miejsca na podium. Kolejnym startem był wyścig elity kobiet z juniorami młodszymi. Tutaj po jeździe z I-wszą  grupą juniorów młodszych Natalia Frączek odniosła pewne zwycięstwo w kategorii kobiet open a na  II pozycji  zawody ukończyła Natalia Mielnik. V miejsce zajęła Paula Guz, a VI była Małgorzata Piotrowska. W Wyścigu juniorek młodszych, swój dobry występ odniosła także Agnieszka Kusiak, zajmując III miejsce po finiszu z mocno podzielnego peletonu a Nikola Wiatrak zajęła VI lokatę. Kończącym startem zawodów był wyścig kategorii junior. Tutaj od samego startu walka była bardzo zacięta. Najwyżej zawody ukończył Adam Majorek, który zajął II miejsce po samotnej gonitwie za  zwycięzcą wyścigu Szymonem Rekitą z klubu Warmia Biskupiec, natomiast Rafał Pawłowski finiszował w grupie zasadniczej i przekroczył linię mety na 13 miejscu.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc! Zapraszamy na naszą stronę internetową www.ogniwo-dzierzoniow.pl

opracowała: Natalia Mielnik