Loading...
Aktualności

Pracowita majówka LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW

W czasie długiego majowego weekendu kolarze LKS Atom Boxmet Dzierżoniów rywalizowali w trzech wyścigach na terenie całej Polski. Pierwszym z nich było II Kryterium eliminacyjne o Mistrzostwo Polski w Kryterium Ulicznym rozgrywane w Lubawie k. Iławy. Tutaj znakomicie pojechały juniorki młodsze zajmując 2 miejsca na podium. Pierwszą lokatę zajęła Laura Wójcik a drugie miejsce przypadło Małgorzacie Dąbrowskiej. Również w kategorii juniorek pewnie zwyciężyła Sara Tonder.

 

Kolejnym wyścigiem była Czasówka Sudecka rozgrywana na wymagającym odcinku  trasy prowadzącym cały czas pod górkę w Podgórzynie. Najlepszy czas wśród juniorów wykręcił Michał Mroczkowski zajmując 1 pozycję.

 

 

Ostatni start zawodników dzierżoniowskiego klubu to Kryterium Kolarskie o Puchar Karkonoszy rozgrywane na ulicach w centrum Cieplic. W rywalizacji juniorek po zaciętej walce i upadku w środku rywalizacji 2 miejsce zajęła Sara Tonder a Daria Różnicka była 3. W rywalizacji juniorek młodszych Joanna Wodnicka po upadku na trasie nie ukończyła rywalizacji.

 

Zadanie zostało sfinansowane ze środków Gminy Miejskiej  Dzierżoniów – nastraja pozytywnie

 

Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów a w szczególności Gmina Dzierżoniów, Atom Deweloper, Boxmet, MAT, Centrum TMT, AKLIMASERWIS, Bestor, J.G. Jerzy Gawrycki, Harfa Harryson-Dolnośląskie Centrum Rowerowe, Bestor  , Verge.

 

 

opracowała: Natalia Tryler

 

{gallery}2017/05-02{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content