Loading...
Aktualności

Małgorzata Dąbrowska ponownie zdobywa Puchar Polski

W miniony weekend zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odnieśli spore sukcesy w II edycji Pucharu Polski w kolarstwie szosowym rozgrywanym w Gostyniu.  W rywalizacji juniorek młodszych w wyścigu ze startu wspólnego Małgorzata Dąbrowska pewnie zwyciężyła zdobywając kolejny Puchar Polski. Również jej starsza koleżanka klubowa Sara Tonder w juniorkach stanęła na najniższym stopniu podium zdobywając brąz a 6 była Daria Różnicka. W rywalizacji juniorek młodszych również Wójcik Laura zajęła po finiszu 24miejsce  a 31 była Kolinko Marianna.

Puchar Polski w Gostyniu to kolejna edycja zdobyta przez młode zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów. W przeddzień rywalizacji w wyścigach ze startu wspólnego odbyły się wyścigi jazdy indywidulanej na czas. Wśród juniorek młodszych  12 była Wójcik Laura, 28 Dąbrowska Małgorzata a 41 Kolinko Marianna.  39 miejsce zajął Michał Mroczkowski w kategorii junior, a wśród juniora młodszego 105był  Bojnarowicz Kacper. Rywalizacja juniorek to 18 lokata Sary Tonder i zaraz za nią na 19 miejscu Daria Różnicka.

Zadanie zostało sfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów – nastraja pozytywnie

Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów a w szczególności Gmina Dzierżoniów, Atom Deweloper, Boxmet, MAT, Centrum TMT, AKLIMASERWIS, Bestor, J.G. Jerzy Gawrycki, Harfa Harryson-Dolnośląskie Centrum Rowerowe, Bestor , Verge.

opracowała: Natalia Tryler