Loading...
Aktualności

Paulina Martyka srebrną medalistką Pucharu Polski w zapasach

W dniach 24-25 października w Żarach odbył się Puchar Polski Kadetek oraz Juniorek w zapasach. MULKS JUNIOR Dzierżoniów w Pucharze reprezentowała Paulina Martyka kat. 52kg. Paulina Martyka to aktualna brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorek młodszych – członkini Kadry Narodowej Juniorek Młodszych. W turnieju nasza zawodniczka wygrała 3 walki by dopiero w ostatniej zostać pokonaną.

 

 

Srebrny medal Pauliny pokazał że zawodniczka prezentuje wysoki poziom sportowy. Dzięki temu sukcesowi zawodniczka została powołana na konsultację Kadry Narodowej Juniorek Młodszych w zapasach w Poznaniu 2-7 listopada oraz na Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy w Berlinie aby reprezentować nasz kraj na matach.
Jestem szalenie dumny że Paulina po raz kolejny udowodniła że ciężka praca na treningach przynosi należyte efekty w postaci wysokich wyników sportowych. Teraz czeka ją krótki odpoczynek a następnie wyjazd na zgrupowanie reprezentacji Polski Juniorek Młodszych zakończone startem Międzynarodowym – Norbert Warchoł  

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2014/10-25{/gallery} 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content