Loading...
Aktualności

Finał Dzierżoniowskiej Ligi Kolarskiej BMX-MTB 2014

We wtorek 4 listopada 2014r. w Dzierżoniowie odbył się finał zawodów kolarskich dla dzieci i młodzieży z Dzierżoniowa i okolic z cyklu wyścigów Dzierżoniowska Liga Kolarska BMX-MTB 2014. W wielkim finale rywalizowały jak zawsze dziewczynki  i chłopcy w kategoriach klas I-II, III-IV oraz V-VI w parku obok toru BMX na osiedlu Jasnym. To był wyjątkowy dzień pod każdym względem. Chętnych uczniów do rywalizacji nie brakowało, aż miło było popatrzeć. Nie wspominając  o wspaniałym dopingu i zaangażowaniu rodziców, rodzin i kibiców.

Tego dnia na Osiedlu Jasnym było głośno i kolorowo. Zwieńczeniem tej rywalizacji była wspaniała dekoracja z bogatymi nagrodami dla każdych z uczestników zawodów. Za pierwsze miejsce w każdej kategorii do wygrania był rower o wartości przekraczającej 1100 zł, dodatkowo za miejsca od 1 do 6 uczniowie otrzymywali porządne akcesoria i sprzęt rowerowy.  Dziękujemy serdecznie wszystkim startującym za zaangażowanie, udział i wspaniałą sportową przygodę. Na pewno z tych osób wyłonią się przyszłe talenty kolarskie na miarę Mistrza Świata Michała Kwiatkowskiego. Serdecznie gratulujemy!

 

 


Ogromne podziękowania za obecność, wsparcie oraz pomoc przy dekoracji kierujemy dla Burmistrza Miasta Dzierżoniowa Pana Marka Pioruna, dla Starosty Powiatu Dzierżoniowskiego Pana Janusza Guzdek  i Wicestarosty Pana Dariusza Kucharskiego, Wójta Gminy Dzierżoniów Pana Marka Chmielewskiego, w którego imieniu gratulacje dla nagradzanych składał Sekretarz Gminy Pan Ryszard Brzeski, dla Pani Dyrektor SP nr 6 w Dzierżoniowie Pani Bożeny Strzelczyk oraz Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie Panu Robertowi Gulce. Za pomoc w rozpoczęciu Finału Dzierżoniowskiej Ligi Kolarskiej BMX-MTB 2014 dziękujemy Zastępcy Burmistrza Dzierżoniowa Panu Ryszardowi Szydłowskiemu oraz Kierownikowi Referatu Oświaty i Turystyki Gminy Dzierżoniów Panu Adamowi Wolniak. Ogromne wyrazy uznania kierujemy dla nauczycieli SP 6 za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zawodów: Pani Agnieszki Zaricznej, Pani Doroty Malinowskiej, Pani Elżbiety Czarneckiej, Pani Teresy Popiel i Pani Krystyny Zachoszcz. Dziękujemy za pomoc w logistyce Panu Bartłomiejowi Krężałek- StalBand za transport rowerów dla dzieci oraz Adamowi Majorek za pomoc w organizacji. Zachęcamy do zapisania się do szkółek kolarskich klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów. Informacje znajdują się  na stronie  klubu www.atomdzierżoniów.pl oraz na fan page’u na facebooku. Serdecznie zachęcamy!

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ
 


Wyniki:


Dziewczynki:
Klasy I- II

 1. Daria Derewianko
 2. Dagmara Juraszek
 3. Maja Cenarska
 4. Oliwia Pyrak
 5. Natalia Palimąka
 6. Natasza Jedynak

Klasy III – IV

 1. Joanna Wodnicka
 2. Małgorzata Stawicka
 3. Maja Kwiatek
 4. Karolina Przęzak
 5. Klaudia Kłębek
 6. Natalia Krawczyk

Klasy V – VI

 1. Wiktoria Mruk
 2. Natalia Kożuch
 3. Dorota Bensari
 4. Julia Lubczańska
 5. Katarzyna Stawiarz
 6. Karolina Fyszko


Chłopcy:
Klasy I- II

 1. Gracjan Zborowski
 2. Wiktor Sury
 3. Bartosz Wajda
 4. Mariusz Kopka
 5. Paweł Moskwa
 6. Ruberto Francesco

Klasy III – IV

 1. Hubert Kaczor
 2. Damian Gulinowski
 3. Mikołaj Dominiak
 4. Łukasz Florczak
 5. Wiktor Oskwarek
 6. Dawid Piekarski

Klasy V – VI

 1. Kacper Najda
 2. Igor Sioch
 3. Łukasz Krawczyk
 4. Erwin Gierat
 5. Andrzej Bielecki
 6. Szymon Jedynak

 

 

Łącznie udział w zawodach wzięło 81 uczniów.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Imprezę dofinansowano ze środków :
Gminy Dzierżoniów, Gminy Miejskiej Dzierżoniów, Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie 

Sponsorami Ligii Kolarskiej byli:
Przedsiębiorstwo Budowlane  MIAZGA, Sklep Sportowo- Rowerowy  K2, Rowery Dejnek

Dziękujemy również wszystkim sponsorom klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów za pomoc.

opracowała: Natalia Mielnik

 

{gallery}2014/11-04{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content