Loading...
Aktualności

SUKCESY BIELAWSKICH ZAPAŚNIKÓW

W ostatnich tygodniach odbyły się, aż 4 turnieje zapaśnicze, w których wzieli udział zawodnicy bielawskiego ZKS „Bielawianka”. MISTRZOSTWA MAKROREGIONU MŁODZIKÓW W STYLU WOLNYM w Brzegu Dolnym, 29.09.2013, MISTRZOSTWA MAKROREGIONU MŁODZIKÓW W STYLU KLASYCZNYM w Kędzierzynie Koźlu, 6.10.2013,MAKROREGIONALNA LIGA MŁODZIKÓW I DZIECI W STYLU KLASYCZNYM w Poznaniu, 12.10.2013, TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA KUDOWY ZDRÓJ W STYLU WOLNYM, 12.102013.

 

Występ na MMM w stylu wolnym i klasycznym dla zawodników miały bardzo duże znaczenie, gdyż w dużej mierze to na ich podstawie wyznaczana jest zapaśnicza kadra młodzików. Zawody te pozwalają również klubom zapaśniczym na zdobywanie punktów w ogólnopolskiej klasyfikacji współzawodnictwa sportowego. W tym roku tylko na MMM ZKS Bielawianka zdobył 15 punktów.

 

 

Za wspaniałe walki, sportową postawę fair play oraz upór w dążeniu do celu, którym jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, należy pochwalić wszystkich zawodników i zawodniczki.

Nasi podopieczni mają za sobą szereg dobrych i bardzo dobrych występów na różnego rodzaju turniejach zapaśniczych organizowanych w całej Polsce. Już w przyszłym miesiącu będą mogli wystąpić w roli gospodarzy. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych i zainteresowanych bielawskimi zapasami, rodziców, działaczy, sponsorów oraz przedstawicieli władz samorządowych na Turniej Zapaśniczy w ramach Makroregionalnej Ligi Młodzików i Dzieci organizowany przez ZKS Bielawianka w dniu 16.11.2013 w Bielawie z okazji Święta Niepodległości.

Dziękujemy za wspaniały doping i wsparcie rodzicom, którzy przeżywali wspólnie ze swoimi pociechami trudne i radosne momenty stoczonych pojedynków. Ich postawa zasługuje na szczególne uznanie.

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim, którzy udzielają wsparcia bielawskim zapasom m. in.: Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr.7, za bezpłatne użyczanie sali do zajęć treningowych, firmie Meble Czyżewski, firmie Hydro Instal-Plast Zamirski oraz innym osobom,  bez których sukces naszych zawodników nie był by możliwy. Każdy wygrany pojedynek i radość na twarzach naszych zawodników są dowodem, że Państwa pomoc przynosi oczekiwane owoce.

 

{gallery}2013/10-12{/gallery}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content