Loading...
Aktualności

Zapaśniczki rywalizowały w Czarnym Borze

W dniach 09-11.12.2011r. w Czarnym Borze odbył się ,,VI Międzynarodowy Turniej w Zapasach Kobiet”. W którym walczyło 320 zawodniczek z : Czech, Litwy, Słowacji, Szwecji, Węgier, Francji, Niemiec, Norwegii i Polski (m. in. zapaśniczki z ZKS BIELAWIANKA).

 

Nasz klub ZKS ,,Bielawianka” Bielawa reprezentowało dziewięć zawodniczek: Sandra Moskal, Sylwia Moskal, Roksan Łosyk, Olimpia Łosyk, Nikola Wiśniewska, Milena Deptuła, Marlena Pastuszka, Natalia Pastuszka, Klaudia Załuska. Cztery z nich zdobyły brązowe medale, a reszta z nich prezentowała się bardzo dobrze biorąc pod uwagę, że były to pierwsze tak poważne zawody w ich karierze sportowej.

Zajmowane Miejsca:

Sylwia Moskal III miejsce kat. wag 30 kg

Olimpia Łosyk III miejsce kat. wag 28 kg

Marlena Pastuszka III miejsce kat. wag 24 kg

Natalia Pastuszka III miejsce kat. wag 32 kg

Sandra Moskal VI miejsce kat. wag 37 kg

Nikola Wiśniewska VI miejsce kat. wag 34 kg

Milena Deptuła VII miejsce kat. wag 34 kg

Roksana Łosyk VIII miejsce kat. wag 43 kg

Klaudia Załuska VIII miejsce kat. wag 56 kg

Opiekunowie: Jacek Zamirski, Władysław Stolarczyk.

ZKS „BIELAWIANKA” Bielawa  Dziękuje firmie „Hydro Intal Plast Zamirski Stanisław” za pomoc finansową bez, której nie było by możliwe wysłanie naszych zawodników na zawody w tym roku.

 

Opracował:  Grzegorz Majkut.

 

{gallery}2011/12-09{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content