Loading...
Aktualności

Milicz bardzo gościny dla zapasniów z Dzierżoniowa

W sobotę 10 grudnia 2011 w Miliczu w hali OSiR-u odbył się Dolnośląski Turniej Zapaśniczy im. Eugeniusza Ratajczaka, który był ostatnim turniejem w tym roku, według kalendarza Dolnośląskiego Związku Zapaśniczego. Turniej był również okazją do podsumowania naszych kończących się zmagań na macie w 2011 roku.

W turnieju tym nie mogło zabraknąć równiez zawodników z ,,SOWA” Pieszyce i JUNIORA Dzierżoniów. Zapaśnicy wywalczyli 8 krążków w tym jeden najcenniejszy. Zmagania na macie pokazały wielkie zaangażowanie oraz wolę walki u zawodników. Złoty medal w kategori wiekowej ,,młodzicy”(ur.1997-99) do 85kg zdobył Eryk Sitko. Srebrne medale w kategorii wiekowej ,,dzieci” wywalczyli : Piotr Lubanski w wadze do 34kg, Tomasz Bigos do 38kg, Robert Łyson do 53kg oraz w młodzikach Patryk Radecki(66)kg. Brązowe krążki wywalczyli w ,,dzieciach”  Marek Stawowczyk(38kg), Kaper Chrząstek(48kg) a  młodzikach do 66kg III miejsce wywalczył Wojciech Kindel.

Zarząd klubu ULKS SOWA Pieszyce chciałby podziękować Burmistrzom Gminy Pieszyce Panu Mirosławowi Obalowi oraz Pawłowi Brzozowskiemu za wsparcie finansowe dotyczące wyjazdu do Milicza gdyż bez pomocy władz wyjazd nie doszedłby do skutku.

Zarząd klubu chciałbym bardzo podziękować swoim wszystkim zawodniczką i zawodnikom za zmagania na matach w tym sezonie. Chcielibysmy gorąco podziękować osobom które wspierają naszą działalność statutową  i bez których nasze zamierzenia nie mogłyby się odbyć.

Opracował: Stanisław Warchoł