Loading...
Aktualności

Paulina Guz z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów Mistrzynią Polski LZS

Paulina Guz z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zdobyła tytuł Mistrza Polski Ludowych Zespołów Sportowych w wyścuigu punktowym na torze kolarskim, rozgrywnym podczas Torowych Mistrzostw Polski LZS w Pruszkowie w dniach 14-16.10.2011 roku. Tytuł ten zdobyła po odważnej i walecznej jeździe podczas całego wyścigu.

 

Linię mety nasza zawodniczka minęła z niezagrożoną przewagą punktową nad rywalkami. Nie był to jedyny sukces Pauliny, ponieważ w konkurencji sprint, nasza kolarka zwyciężyła w finale B  i tym sposobem zdobyła brązowy medal Torowych Mistrzostw Polski LZS. Dobry występ podczas tych mistrzostw odniosła także Agnieszka Kusiak, która w wyścigu drużynowym na dystansie 2000 metrów zajęła III miejsce.

Pierwszy dzień Torowych Mistrzostw Polski LZS był obfity dla naszego klubu w wyniki sportowe. W konkurencji sprint Paulina Guz zajęła III miejsce, natomiast Natalia Mielnik była VI. Kolejną rywalizacja był wyścig punktowy elity kobiet. Tutaj pewnie zwyciężyła Paulina Guz, nie dając szans rywalkom. W wyścigu punktowym juniorek młodszych, po walecznej jeździe  Agnieszka Kusiak zajęła V lokatę.

Drugiego dnia odbyła sięrywalizacja konkurencji kerin. Tutaj po finiszu w finale A, VI miejsce wśród elity kobiet zajęła Natalia Mielnik, zaś w rywalizacji juniorek młodszych Agnieszka Kusiak była 10. Kolejnym wyścigiem była jazda drużynowa na dystansie 2000 metrów. Pod nazwą naszego klubu jechały dwie zawodniczki z Antonina, i wspólnie z Agnieszką Kusiak zajęły III miejsce. W wyścigu scratch kategorii elity kobiet Paula Guz i Natalia Mielnik finiszowały w środku peletonu, zaś w rywalizacji juniorek młodszych Agnieszka Kusiak zajęła miejsce w pierwszej dziesiątce.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazną pomoc!!!

 

opracowała: Natalia Mielnik

 

{gallery}2011/10-16{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content