Loading...
Aktualności

CZASÓWKA SUDECKA

Weronika Laszkiewicz z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odniosła zwycięstwo w kategorii młodziczek w „Czasówce Sudeckiej” rozgrywanej w Podgórzynie w dniu 29.04.2012roku. Bardzo dobrą postawę podczas tych zawodów pokazała również Dorota Przęzak, która w kategorii juniorek młodszych zajęła II miejsce.

Czasówka Sudecka czyli jazda indywidualna na czas, której trasa prowadziła cały czas pod górę liczyła 7300metrów.  Był to bardzo selektywny wyścig. Nasi zawodnicy poradzili sobie z tym startem.

Wśród młodziczek zwyciężyła Weronika Laszkiewicz, zaś 6 miejsce zajęła Malwina Cholewa. W rywalizacji młodzików Łukasz Kroczak zajął 7 lokatę. Wyścig juniorek młodszych to drugie miejsceDoroty Przęzak. 4 miejsce tuż obok podium przypadło Monice Wiatrak, zaś 7 lokatę zajęła Nikola Wiatrak. Paulina Zamaria była 12. Ostatnim wyścigiem był start juniorów, tutaj 6 pozycję zajął Rafał Pawłowski.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!!

opracowała: Natalia Mielnik