Loading...
Aktualności

Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy w Dąbrowie Górniczej – 25.03.2023

Kurcab i Chałada finalistkami międzynarodowego turnieju zapaśniczego w Dąbrowie Górniczej.

W dniu 25.03.2023 w Dąbrowie Górniczej odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z udziałem 300 zawodników z Czech, Słowacji, Ukrainy, Węgier oraz całej Polski.

UKS IRON BULLS Bielawa reprezentowały Wiktoria Chałada 54kg oraz Nadia Kurcab 58kg.

Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze zawodniczki, które awansowały do finłów swoich kategorii wagowych. Wiktoria Chałada po 3 wygranych walkach musiała uznać wyższość swojej oponentki i zdobyła srebrny medal. Tego dnia Nadia Kurcab nie miałą sobie równej w każdym pojedynku. Po 3 rundach awansowała do finału, gdzie przed czasem wygrała ostatni pojedynek.

Staramy się aby w naszym klubie młodzież uczestniczyła w wielu zmaganiach sportowych. Zarówno o różnym poziomie sportowym oraz o różnego rodzaju rangii zawodów. Tym razem nasze młodziczki pokazały dobre zapasy, lecz nie mogą zapominać, że najważniejsze zawody dopiero przed nimi.

Wyjazd współfinansoawny ze środków UM w Bielawie

Wspierają nas Rem-sen materace, Autoland Bielawa, Festa Sport.

Opracował: Stanisław Warchoł

Skip to content