Loading...
Aktualności

Sukcesy na kolarskich kryteriach

7 września zawodnicy z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów wystartowali w Ogólnopolskim Kryterium Kolarskim w Imielinie. W żaczkach 6 była Magdalena Szunert, a w młodzikach 20. Kacper Łapiński. 9-tą młodziczką była Zuzanna Dąbrowska.8 w gronie juniorek młodszych była Alicja Rostkowska, a 10 Joanna Wodnicka. W gronie juniorek bezkonkurencyjna była Małgorzata Dąbrowska, a tuż za nią na 2 pozycji finiszowała Wiktoria Zborowska, 5. Laura Wójcik, a 6. Marianna Kolinko. W elicie kobiet 2 była Dorota Przęzak, a 4 Agata Flis.

 

 

Następnego dnia rywalizacja przeniosła się do Prudnika, gdzie zawodnicy wystartowali w widowiskowym kryterium, który był memoriałem znakomitego polskiego kolarza – Stanisława Szozdy.

W młodzikach na 7 miejscu zmagania ukończył Łapiński. W młodziczkach po defekcie Zuzanna Dąbrowska była 9. Z bardzo dobrej strony pokazała się Joanna Wodnicka, która w juniorkach młodszych zajęła miejsce tuż za podium. W juniorkach 5 przyjechała Dąbrowska, 6. Zborowska, a 13. Wójcik. W gronie kobiet Open pewne zwycięstwo odniosła Przęzak, a Flis była 7.

 

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za okazana pomoc: Atom Deweloper, Boxmet, Boxmet Medical, Boxmet Trade, Dzierżoniów – nastraja pozytywnie, Gminie Dzierżoniów, Kacpersky, Opony Czarneccy, Centrum TMT oraz Aklima Serwis.

 

Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków pochodzących z budżetu Dzierżoniowa.

 

źródło: LKS Atom Boxmet Dzierzoniów

 

{gallery}2019/09-07{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content