Loading...
Aktualności

Zapaśniczki IRON BULLS Bielawa z medalami Pucharu Polski w Zapasach

W dniach 15-17 marca w Karlinie odbył się Puchar Polski Kadetek oraz Puchar Polski Juniorek w Zapasach w obsadzie międzynarodowej. W zawodach rywalizowało 200 dziewcząt z 57 klubów z Polski, Czech oraz Węgier. UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach reprezentowały: Karolina Kozłowska, Roksana Łosyk, Adela Przybylak, Olimpia Łosyk, Sofia Savina.

 

Najlepiej zaprezentowała się Adela Przybylak, która zdobyła złoty medal Pucharu Polski Kadetek w zapasach kat. 57kg. Brązowy krążek Pucharu Polski Juniorek zdobyła Karolina Kozłowska kat. 68kg.
V miejsce w Pucharze Polski Juniorek zdobyła Roksana Łosyk kat. 59kg. Również V lokatę zdobyła Olimpia Łosyk kat. 53kg. W walkach eliminacyjnych odpadła Sofia Savina kat. 53kg.
Był to udany start dla naszych zawodniczek. Adela oraz Olimpia wywalczyły już sobie prawo startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Dla juniorek był to ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski. Po zawodach nasze zawodniczki Karolina Kozłowska oraz Weronika Smaczyńska zostały na międzynarodowym zgrupowaniu reprezentacji Polski, Niemiec, Ukrainy, Węgier – Norbert Warchoł
Wielkie podziękowania dla firmy Rem-sen.pl, która wspiera poczynania sportowców.

Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Bielawa.

Podziękowania należą się również:
Fix Catering Dietetyczny – Grzegorz Fiks
Edildomus Italia – Remigiusz Tkaczyk

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2019/03-17{/gallery}

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież na zajęcia w naszym klubie.
Więcej informacji 693 981 359 oraz 667 675 626.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content