Loading...
Aktualności

I Eliminacja do Mistrzostw Polski w Kryterium ulicznym

22 kwietnia zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów stanęli na starcie I Eliminacji do Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym, które odbyło się w Nowej Rudzie . Wszystkim zawodnikom przyszło się zmierzyć z ciężką rundą o długości 2300m.

W żakach-dziewczęta 5 była Zuzanna Dąbrowska, 6 Magdalena Szunert, a w chłopcach 20 Maciej Rostkowski, 22 Piotr Stawicki, 24 Michał Marel. Dla większości zawodników w tej kategorii wiekowej był to jeden z pierwszych startów na szosie. 5 w młodziczkach była Joanna Wodnicka, której tego dnia do walki o podium zabrakło szczęścia. Również Kamil Mazur zajął piąta lokatę (młodzik). W juniorkach na 12 pozycji została sklasyfikowana Wiktoria Zborowska, 15 Marianna Kolinko. Dorota Przęzak w elicie kobiet finiszowała na 7 pozycji.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom  za okazana pomoc: Atom Deweloper, Boxmet, Boxmet Medical, Boxmet Trade, Dzierżoniów – nastraja pozytywnie, Gminie Dzierżoniów, Miazga- Przedsiębiorstwo Budowlane, Dandis, Transsystems oraz Harfa-Harryson – Dolnośląskie Centrum Rowerowe.

Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków pochodzących z budżetu Dzierżoniowa.

źródło: LKS Atom Boxmet Piskorzów