Loading...
Aktualności

Paulina Martyka IX zawodniczką Mistrzostw Świata w Zapasach

W dniach 12-17 września w Tbilisi (Gruzja) odbyły się Mistrzostwa Świata Kadetów w stylu wolnym, klasycznym oraz Kadetek. W Mistrzostwach uczestniczyło 400 najlepszych zawodników i zawodniczek z 50 krajów z całego świata.

W 6 osobowym składzie Reprezentacji Polski Kadetek wystąpiły zawodniczki MULKS JUNIOR Dzierżoniów Paulina Martyka oraz Sylwia Martyka.

W zmaganiach jako pierwsza zaprezentowała swoje umiejętności Sylwia Martyka kat. 52 kg, która musiała uznać wyższość zawodniczki z Indii. Paulina Martyka kat. 60kg w pierwszym pojedynku zwyciężyła reprezentantkę Ukrainy. W drugim pojedynku uległa zawodniczce Kazachstanu i została sklasyfikowana na IX miejscu.

Cieszę się, że dziewczęta mogły rywalizować w tym sezonie w najważniejszych imprezach sportowych jakimi są Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwa Świata. Tak cenne doświadczenie zaowocuję w przyszłości lepszymi startami. Cieszę się że jako Trener również mogłem brać udział w tak poważnej imprezie – Norbert Warchoł.

Jako Prezes Klubu jestem bardzo dumna, że dziewczyny z tak małego klubu można było oglądać na matach całej Europy i nie tylko. Jest to wielka motywacja do treningów dla naszych młodych dzieci, które już chcą być jak nasze dziewczyny – Prezes Klubu Justyna Wasilewska

Wielkie podziękowania dla głównego sponsora zawodniczek firmy DRG Agro Group z Tuszyna – Rafał Gogolewski oraz Daniel Gogolewski.

Zarząd klubu zaprasza wszystkie dzieci oraz młodzież na treningi ogólnorozwojowe z elementami sportów walki.

Grupa dzieci 7-12 lat : Poniedziałek, Środa, Piątek 16 00

Grupa młodzieży 13-18 lat : Poniedziałek, Środa, Piątek 17 00

 

Młodzież oraz dorośli : Poniedziałek, Środa, Piątek 18 30

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2016/09-12{/gallery}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content