Loading...
Aktualności

Zapaśniczki IRON BULLS uczestniczyły w Zgrupowaniu Reprezentacji

W dniach 10-16 kwietnia w Kielcach odbywało się Zgrupowanie Reprezentacji Polski Kadetek w Zapasach. W szkoleniu uczestniczyło 35 najlepszych dziewcząt w tej grupie wiekowej z całej Polski. Z klubu UKS IRON BULLS Bielawa w Zgrupowaniu uczestniczyły Roksana Łosyk, Natalia Koperska oraz Olimpia Łosyk. Podczas zgrupowania dziewczęta skupiały się nad poprawieniem techniki.

 

Dzięki możliwości uczestniczenia w Zgrupowaniach Reprezentacji Polski dziewczęta z naszego klubu podnoszą poziom sportowy. W krótkim czasie mają okazję trenowania z najlepszymi zawodniczkami z całej Polski co owocuje w przyszłości wysokimi wynikami sportowymi – Norbert Warchoł.

W dniach 1-3 maja w Olsztynie odbędzie się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach kobiet gdzie nasz klub reprezentować będą Natalia Koperska oraz Roksana Łosyk.

 

Wielkie podziękowania dla Władz Miasta za wsparcie w rozwoju młodych adeptów sportów walki z naszego klubu.

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2016/04-16{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content