Loading...
Aktualności

ZKS Bielawianka na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików oraz Młodziczek w zapasach w stylu wolnym

W dniu 20 września 2015 roku w Dzierżoniowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików w stylu wolnym oraz młodziczek w zapasach kobiet. W zawodach uczestniczyło 27 klubów zapaśniczych z 4 województw; małopolskie, śląskie , opolskie, dolnośląskie.

Z klubu ZKS BIELAWIANKA startowało 7 zawodników oraz 3 zawodniczki.

Młodzicy:

Złoty medal w kat 38kg zdobył Piotr Stolarczyk uczeń szkoły Gim nr 3 w Bielawie.

Zloty medal w kat 73kg zdobył Sebastian Moskal uczeń szkoły Gim n 3 w Bielawie.

Brązowy medal w kat 53kg zdobył Potyrała Bartosz uczeń szkoły Gim nr 3 w bielawie.

Miejsce piąte w kat 66kg zajął Hajduk Błażej uczeń szkoły podstawowej nr 7 w Bielawie.

Miejsce 8 w kat 42 kg zajął Oktawian Palus uczeń szkoły podstawowej nr 4 w Bielawie.

Miejsca poza czołową dziesiątką zajęli Fabiańczyk Jakub oraz Śliwiński Piotr uczniowie szkoły podstawowej nr 4 w Bielawie.

Młodziczki:

Srebrny medal w kat48kg zdobyła Sandra Moskal uczennica Gim nr 3 w Bielawie.

Brązowe medale w kat44kg zdobyły; Sylwia Moskal Gim nr 3 w Bielawie oraz w tej samej kategorii wagowej  Olimpia Łosyk uczennica Gim nr1 Bielawie.

ZKS Bielawianka Bielawa zajęła bardzo wysokie 4 – miejsce w punktacji drużynowej młodziczek oraz również 4- miejsce w punktacji drużynowej młodzików.

Zarząd klubu składa serdeczne gratulacje zawodnikom i ich rodzicom za osiągnięte wyniki oraz życzy dalszych sukcesów.

Trenerami oraz opiekunami byli; Artur Czypionka, Łukasz Stolarczyk oraz Władysław Stolarczyk.