Loading...
Aktualności

Łucja Pietrzak Mistrzynią Polski

Łucja Pietrzak z klubu LKS Atom Mat Dzierżoniów w Warszawie zdobyła tytuł Mistrzyni Polski orliczek w kryterium ulicznym na rok 2015. Sukces ten odniosła po równej dobrej jeździe podczas wszystkich edycji oraz zajęciem 2 miejsca w Finale Mistrzostw Polski  w 6 Memoriale Stanisława Królaka, który rozegrany został 23 sierpnia w Warszawie.

Zawodnicy i zawodniczki ścigali się w samym centrum Stolicy gdzie start i meta usytuowane były na Krakowskim Przedmieściu na wysokości kościoła św. Anny. Panie rywalizowały na dystansie 30 kilometrów, rozegranych na 10 okrążeniach trasy. Łucja po zaciętej walce zajęła 2 miejsce ustępując zwyciężczyni Nikol Płosaj z klubu UKS Jedynka Mróz Kórnik. 13 lokatę zajęła Karolina Karasiewicz, 14 była Natalia Mielnik, 17 Paulina Cywińska, 18 Monika Kopińska. W rywalizacji juniorek 4 pozycję zajęła Dorota Przęzak a 5 Weronika Laszkiewicz. Po wyścigu kobiet open do rywalizacji w Warszawie przystąpili juniorzy, gdzie Paweł Szóstka zajął 9 miejsce. W klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym kategorii juniorek Dorota Przęzak zajęła 4 miejsce.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!

opracowała: Natalia Mielnik