Loading...
Aktualności

Paulina Martyka ze srebrnym medalem Pucharu Polski

W dniach 13-14.03.2015 w Siedlcach odbył się Puchar Polski Kadetek oraz Mistrzostwa Polski Juniorek w Zapasach. W zawodach uczestniczyło blisko 220 kobiet z 50 klubów z całej Polski. Powiat Dzierżoniowski w zawodach reprezentowały zawodniczki MULKS JUNIOR Dzierżoniów oraz SOWA Pieszyce : Paulina Martyka, Paulina Łochańska, Natalia Kołosz – kadetki oraz Marzena Martyka, Anna Czerwińska, Paulina Kaczorowska- juniorki.

 


Najlepiej z naszych zawodniczek wypadła Paulina Martyka która po 5 walkach wywalczyła srebrny medal w Pucharze Polski Kadetek w kat. 52 kg. Wysokie V miejsca w Pucharze Polski wywalczyła Paulina Łochańska kat. 65 kg która również jak Paulina Martyka uzyskała awans do Finałów Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych – OOM. Ostatnia nasza kadetka Natalia Kołosz uplasowała się na XII pozycji w kat. 56 kg. W Mistrzostwach Polski Juniorek najlepiej zaprezentowała się Paulina Kaczorowska która wywalczyła V miejsce w kat. 44kg. W Mistrzostwach VII lokaty zdobyły Anna Czerwińska 48 kg oraz Marzena Martyka 63 kg. 
Jestem bardzo zadowolony ze swoich podopiecznych ponieważ zostawiły sporo serca podczas walk. Paulina Martyka po raz kolejny potwierdziła wysokie aspiracje sportowe. Teraz czeka nas krótki odpoczynek a po nim szykujemy się na kolejne zawody Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kadetek oraz Juniorek w Kraśniku 10-11kwietnia -Norbert Warchoł.
Wielkie podziękowania dla Firmy DRG AGRO GROUP  z Tuszyna dzięki której wsparciu nasze zawodniczki mogą rozwijać swoje umiejętności na macie.

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2015/03-14_3{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content