Loading...
Aktualności

Michał Bobrowski zwycięża w zawodowym debiucie MMA

23 sierpnia w Poroninie odbyła się Gala „ Noc Góralskich Wojowników” podczas której zawodnicy toczyli zawodowej pojedynki w takich formułach jak MMA, MUAI THAI, BOKS, K-1, KICKBOXING. Gala miała charakter charytatywny i jej celem była zbiórka pieniędzy dla chorych dzieci. Wśród zmagających się zawodników tego wieczora w zawodowej formule MMA debiutował Michał Bobrowski. Na co dzień Michał trenuje techniki stójkowe pod okiem Mariusza Cieślińskiego w klubie KO GYM ŚWIDNICA a techniki parterowe, grapplingowe pod okiem Norberta Warchoła w klubie JUNIOR DZIERŻONIÓW.

Podczas zmagań na ringu mogliśmy zobaczyć czołowych zawodników z Polskich między innymi : Paweł Jędrzejczyk, Bartosz Batra oraz Frenky Flash Pawlak. Na gali mogliśmy zobaczyć takie słąwy jak Marek Piotrowski, Damian Grabowski, Michał Kita. Pojedynek pomiędzy Michałem Bobrowskim a Sebastianem Chmielarczykiem zakontraktowany został na 2 rundy po 5 minut. Po zaciętym pojedynku w drugiej rundzie po duszeniu trójkątnym nogami zwyciężył Michał Bobrowski.

 

 

Pomimo tego że walczę od 4 lat przed walką w ringu czułem wielki stres. Był to mój zawodowy debiut w formule MMA przed którym udzieliła mi się wielka adrenalina. Cieszę się że wygrałem swój pojedynek ponieważ doda on mi wiatru w żagle. Chciałbym podziękować swoim trenerom Mariuszowi Cieślińskiemu, Norbertowi Warchołowi którzy czuwali nad moimi przygotowaniami. Chciałbym podziękować również wszystkim sparing parterom z klubów KO GYM ŚWIDNICA oraz JUNIOR DZIERŻONIÓW bez których pomocy nie udało by mi się zwyciężyć w tym pojedynku. Wielkie podziękowania należą się również wszystkim sponsorom bez którego wsparcia nie mógłbym rywalizować o najwyższe cele – Michał Bobrowski.

 

Patroni medialni :

portal DOBA.pl

Dzierżoniowski Tygodnik Powiatowy

Telewizja Sudecka

Radio Sudety 96,4FM

Tygodnik Dzierżoniowski

portal grapplerinfo.pl

portal dz-ow.pl

Sponsorzy :

Firma DRG AGRO GROUP z Tuszyna

Firma EL MONT z Dzierżoniowa

Firma Festa Sport z Dzierżoniowa

Firma Asura Wear z Jeleniej Góry

Firma SPARO z Dzierżoniowa

Profesjonalne Centrum Odżywek Arkadiusz Rogowski

Restauracja Rodos w Dzierżoniowie

Firma Roomster z Dzierżoniowa 

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2014/08-23_1{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content