Loading...
Aktualności

Zapaśnicy JUNIORA DZIERŻONIÓW w formie

W sobotę 17 maja w Hali Klubu Sportowego Lotnik Wrocław odbyły się zawody zapaśnicze w stylu wolnym o Puchar Miasta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. W zawodach w trzech grupach wiekowych "dzieci" , "młodzicy" oraz "kadeci" uczestniczyło 100 zawodników z 10 klubów. Nie zabrakło tam również dzierżoniowskiego JUNIORA.

MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW reprezentowali : Tomasz Bigos, Jakub Kocerba, Sebastian Dudek, Jonasz Protaziuk, Alan Ekiert, Natan Poznański, Artur Matwieiszyn, Marek Stawowczyk oraz Piotr Lubański. Zawodnicy z naszego klubu pokazali się dobrej strony gdyż zdobyli 9 medali : 3 złote, 3 srebrne oraz 3 brązowe. Złote krążki w Turnieju wywalczyli Tomasz Bigos kat. dzieci 45kg, Jakub Kocerba kat. kadet 42kg oraz Sebastian Dudek kat. kadet 50kg. Srebrne medale wywalczyli Marek Stawowczyk kat. dzieci 45kg, Jonasz Protaziuk kat. młodzik 59kg oraz Artur Matwieiszyn kat. kadet 100kg. Brązowe krążki wywalczyli Natan Poznański oraz Alan Ekiert kat. dzieci 45kg oraz Piotr Lubański kat. młodzik 53kg.

 

 

Zarząd MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW chciałby podziękować sponsorom naszego Klubu Firmie EL MONT z Dzierżoniowa oraz Firmie DRG AGRO GROUP z Tuszyna oraz Festa Sport z Dzierżoniowa które wspierają młodych adeptów sportów walki.

Wszystkie chętne Dzieci oraz Młodzież w wieku od 7 do 107 lat zapraszamy na treningi zapaśnicze w Sali Sportów Walki ul Kościelna 32 w Poniedziałki Środy oraz Piątki w godzinach 16-18.

Zapraszamy również do naszego Klubu na treningi Brazylijskiego Jiu Jiu oraz MMA w Poniedziałki, Środy oraz Czwartki w godzinach 18 00 – 19 30 oraz Piątki 20 – 21.

Wszelkie informacje dostępne są pod nr tel 693 981 359 Norbert Warchoł oraz 667-675-626 Stanisław Warchoł oraz na stronie internetowej : junior-dzierżoniów.pl i portalu Facebook – JUNIOR DZIERŻONIÓW.

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2014/05-17_1{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content