Loading...
Aktualności

Michał Bobrowski wygrywa Turniej MMA

W miniony weekend 26-27 kwietnia w Szczecinie miłośnicy sportów walki mieli wielką okazję aby zobaczyć w akcji najlepszych grapplerów z całej Polski. W pierwszy dzień zmagań odbyły się X Mistrzostwa Polski ADCC w Submission Fighting. Klub MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW reprezentowali w tych zawodach Michał Bobrowski kat. Zaawansowani – 87,9 kg oraz Marcin Gudz w kat. Początkujący – 91kg.

 

Michał Bobrowski  niestety uległ w tym turnieju z późniejszym brązowym medalistą tego turnieju w swojej kategorii oraz srebrnym medalista kategorii OPEN + 76kg Pawłowi Nędzi z Bersekers Team Szczecin. Marcin Gudz w pierwszej walce miał wolny. W drugim pojedynku zwyciężył przed czasem aby w walce ćwierćfinałowej ulec złotemu medaliście tej kategorii wagowej Michałowi Krasnotawskiemu z Koszalina.

 

 

 

Drugiego dnia do zmagań przystąpili zawodnicy MMA. Klub JUNIOR DZIERŻONIÓW tego dnia reprezentował Michał Bobrowski w kategorii Full Contact – 93kg. Michał jak zwykle pokazał że jest wyróżniającym się zawodnikiem na arenach krajowych i zwyciężył w I Amatorskim Turnieju MMA Arena Bersekerów.

Michał po mimo młodego wieku ma ogromne doświadczenie w sportach walki. Trenuje z wielką determinacją każdego dnia i dzielnie stawia czoła bardziej doświadczonym zawodnikom. Michał  swoje umiejętności stójkowe szlifuje pod okiem Mariusza Cieślińskiego a płaszczyznę parterową u Norberta Warchoła.

Zarząd Klubu wielkie podziękowanie kieruje do firm DRG AGRO GROUP z Tuszyna oraz EL MONT z Dzierżoniowa bez których wsparcia ten wyjazd nie doszedłby do skutku. Dziękujemy również firmie Festa Sport za wsparcie techniczne i asortyment sportowy dla naszych zawodników.

Zapraszamy wszystkich chętnych do trenowania brazylijskiego jiu jitsu oraz MMA w klubie JUNIOR DZIERŻONIÓW w Poniedziałki Środy oraz Czwartki na godzinę 18 oraz Piątki na godzinę 20. Więcej pod nr tel 693 981 359.

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2014/04-27{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content