Loading...
Aktualności

Wiktor Wiśniewski i Michał Mroczkowski na podium w Obiszowie

Wiktor Wiśniewski i Michał Mroczkowski zajęli w swoich kategoriach wiekowych miejsca na podium w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Makroregionu MTB, które odbyły się 7.09.2013 w Obiszowie. Dla kategorii młodzik jest to jedna z najważniejszych imprez w sezonie.

Wiktor Wiśniewski odniósł swój sukces w kategorii żak, zajmując 2 miejsce. Na 8 pozycji zawody ukończył Eryk Kaczor.  Natomiast Michał Mroczkowski  był III w rywalizacji młodzików. W tym samym wyścigu Wojtek Karpierz był 7 a Dominik Troczka zajął 18 miejsce. Jedyna reprezentantka juniorek młodszych-Malwina Cholewa była 5.

Owocna rywalizacja młodych kolarzy klubu w kolarstwie MTB świadczy o ich wszechstronności i dużych możliwościach sportowych. Serdecznie gratulujemy wyników!!

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc, a w szczególności firmie Romis za pomoc w transporcie zawodników na zawody.

opracowała: Natalia Mielnik