Loading...
Aktualności

Zwycięstwo Joanny Dubienieckiej w Żaganiu

Joanna Dubieniecka z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odniosła zwycięstwo w kategorii juniorek w Kryterium Ulicznym o Puchar Burmistrza Miasta Żagań, rozgrywanym w dniu 06.05.2012 roku w Żaganiu. Bardzo dobrą postawę podczas tego wyścigu pokazała Paula Guz, która zajęła III miejsce w wyścigu elity kobiet. Nie były to jedyne sukcesy podczas tej rywalizacji, ponieważ III miejsce zajęła także Weronika Laszkiewicz w kategorii wiekowej  młodziczek.

Rywalizację w Żaganiu rozpoczęły starty młodzików. Tutaj wśród pań Weronika Laszkiewicz zajęła III miejsce a na 4 pozycji była Malwina Cholewa. Następnie przyszedł czas na start juniorek młodszych. 5 miejsce zajęła Paulina Zamaria, a 11 miejsce zajęła Wiatrak Nikola. W rywalizacji elity kobiet III miejsce zajęła Paula Guz, kolejno na 4 i 5 miejscu była Monika Brzeźna i Natalia Mielnik. Wśród juniorek zwycięstwo odniosła Joanna Dubieniecka. Jednym z ostatnich startów był wyścig juniorów, gdzie 22 lokatę zajął Rafał Pawłowski. Rywalizację w Żaganiu zakończył wyścig  orlików. Tutaj bardzo dobrze pokazali się nasi dwaj wychowankowie, którzy aktualnie ścigają się w grupie orlików w klubie Pacyfik Toruń- Adam Majorek zajmując 3 miejsce i na 4pozycji Mateusz Dubieniecki.