Loading...
Aktualności

Sukcesy zapaśników podczas Mistrzostw Polski

W dniach 20-22 kwietnia 2012 r. w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Polski LZS w stylu klasycznym. Sporym sukces odnotowali zapaśnicy z naszego powiatu.

 

 

Klub ZKS „Bielawianka” reprezentowali: Wojciech Janecki, Dawid Kuczyński, Remigiusz Wiśniewski, Bartosz Pestkowski, Sebastian Habas, Grzegorz Majkut, Patryk Sieradzki.

Zajmowane Miejsca:

Patryk Sieradzki  miejsce III kat.wag 42 kg

Grzegorz Majkut miejsce III kat.wag 42kg

Sebastian Habas miejsce XI kat.wag 76 kg

Bartosz Pestkowski miejsce XI kat.wag 100 kg

Dawid Kuczyński miejsce XII kat.wag 58 kg

Wojciech Janecki miejsce XIII kat.wag 58 kg

Remigiusz Wiśniewski miejsce XVI kat.wag 66 kg

Opiekun : Jacek Zamirski

Opracował Grzegorz Majkut

 

Andrzej Chruszczyk (ur.1996) w kategorii wagowej do 50 kilogramów wywalczył Mistrza Polski. Andrzej musiał wygrać cztery walki aby stanąć na najwyższym stopniu podium. Chruszczyk pokonał Tomasza Stasiewicza-Podlasie Białystok, Dawida Dziocha-Cartusia Kartuzy, Jacka Krawczyka-Piotrków Trybunalski, Kamila Lenczyka-Agros Żary. O brązowy medal w kategorii do 46 kilogramów walczył Łukasz Gardocki(ur.1996)  i przegrał z zawodnikiem Rafałem Nowakiem z Piotrkowa Trybunalskiego. Z reprezentantów dzierżoniowskiego JUNIORA Sebastian Dudek(1997) w kategorii do 42 kilogramów wywalczył punktowane 7 miejsce. Reprezentacja JUNIORA Dzierżoniów na 21 kluby z polski uplasowała się na 12 miejscu w klasyfikacji klubowej.

 

opracował: Stanisław Warchoł

 

{gallery}2012/04-22{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content