Loading...
Aktualności

Sukcesy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w Lany Poniedziałek

Paulina Brzeźna- Bentkowska z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężyła w Kryterium Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Pawłowice. Jest to już 3 zwycięstwo naszej zawodniczki, walczącej o udział w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, potwierdzające jej rosnącą dyspozycję startową. Pierwsze miejsce Pauliny nie było jedynym sukcesem naszych zawodników.

 

Wśród żaków po finiszu z grupy drugie miejsce zajął Eryk Kaczor, zaś w rywalizacji juniorek młodszych Dorota Przęzak po zaciętej walce na ostatnich metrach linii mety z zawodniczką z Czech także  zajęła 2 miejsce. W wyścigu młodziczek Weronika Laszkiewicz zajęła 3 lokatę.

Nasi zawodnicy nie mieli za dużo odpoczynku w święta Wielkiej Nocy i w Lany Poniedziałek wyruszyli za zawody kolarskie. Pawłowice przywitały ich słoneczną choć mroźną pogodą. Oprócz wymienionych sukcesów w wyścigu młodziczek 5 miejsce zajęła Malwina Cholewa. W rywalizacji młodzik bardzo dobrą postawę pokazał Michał Mroczkowski zajmując 13 miejsce. Z dobrej strony pokazały się także nasze juniorki młodsze. 4 miejsce zajęła Paulina Zamaria, 5 była Monika Wiatrak a 6 Nikola Wiatrak. W wyścigu juniorów 12 był Rafał Pawłowski, który finiszował w peletonie zasadniczym. Kategoria elity kobiet startowała wraz z juniorami młodszymi. Wśród Pań po finiszu zwyciężyła Paulina Brzeźna-Bentkowska, a kolejno 4 miejsce zajęła Monika Brzeźna, 5 była Natalia Mielnik a 6 Paula Guz.

Dla zawodników LKS Atom Boxmet Dzierżoniów był to ostatni sprawdzian przed I serią Pucharu Polski odbywająca się w następny weekend w Kłomnicach.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!!

 

 

opracowała: Natalia Mielnik

 

{gallery}2012/04-09{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content