Loading...
Aktualności

Same Mistrzowskie tytuły dla LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

Młodziczki i młodzicy z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Dorota Przęzak, Paulina Zamaria, Weronika Laszkiewicz, Monika Wiatrak, Tomasz Dudzik oraz Michał Laszkiewicz zdominowali Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego i Lubuskiego w kolarstwie torowym rozgrywane na wrocławskim torze 17 sierpnia 2011 roku. Najwięcej zwycięstw przywiozła Dorota Przęzak, która w konkurencji 200 metrów ze startu lotnego oraz konkurencji sprint zdeklasowała rywalki.

Sukcesami może jej dorównać Paulina Zamaria, która zaraz za Dorotą zakończyła rywalizację 200 metrów z „lotu” i konkurencji sprint na 2 miejscu a w wyścigu na 1000 metrów odniosła pewne zwycięstwo. W rywalizacji młodziczek, również na 1000 metrów bardzo dobrze pokazała się Monika Wiatrak, która z królewskiej konkurencji toru zajęła II miejsce. Monika również w wyścigu na 200 z lotu i sprincie była 8. Dobry występ odniosła także Weronika Laszkiewicz, która w konkurencji 200 metrów ze startu lotnego zajęła V lokatę a w sprincie była 7.

Swoją dominację podczas tych mistrzostw pokazał również nasz młodzik Tomasz Dudzik, który przywiózł dwa tytuły mistrzowskie oraz jeden wice. W konkurencji 500 metrów ze startu zatrzymanego zdeklasował rywali oraz w bardzo ciężkiej konkurencji wyścigu na 2000 metrów ponownie nie dał szans przeciwnikom, natomiast w wyścigu punktowym po oddanej walce stanął na drugim stopniu podium. Michał Laszkiewicz w wyścigu na 500 metrów ze startu zatrzymanego zajął 15 pozycję.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!!

opracowała: Natalia Mielnik