Loading...
Aktualności

MAŁA PIŁKARSKA KADRA CZEKA DZIEWCZĄT – FINAŁ DOLNOŚLĄSKI

23 czerwca 2013 nasze dziewczęta rocznik 2000 i młodsze uczestniczyły w finale dolnośląskim LZS w Lubinie. Po dramatycznym meczu finałowym uległy zespołowi Szczytu Boguszów Gorce 4-3 ( 3-1 ). Pierwsza połowa w wykonaniu dziewcząt słaba i po  20 minutach przegrywamy 3-1. Po zmianie stron dobra gra i piękne bramki.

Najpierw bramkę kontaktową strzela Ola Chałupka po strzale w samo okienko z  podania Darii Jędrowskiej . Chwilę później do remisu doprowadza Zuzia Szczepańska i wydaje się  , że zespół pójdzie za ciosem i zakończy mecz zwycięsko . Jednak nieliczna akcja zespołu Szczytu w drugiej połowie kończy się bramką  i  daje temu zespołowi zwycięstwo w tym turnieju .

UKS Lechia Dzierżoniów : Warchoł – Szczepańska , Jędrowska , Chałupka , Mazurek , Kazimierczak , Wnęk.