Loading...
Aktualności

Junior nie dał szans seniorom

20 października w Sobótce odbyły się Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w MMA oraz BJJ w ramach 28 Amatorskiej Ligi MMA. W zawodach uczestniczyło 4 zawodników z naszego powiatu : Michał Bobrowski JUNIOR Dzierżoniów, Tymoteusz Łopaczyk Bielawianka Bielawa, Patryk Guk Bielawianka Bielawa oraz walczący trener Norbert Warchoł Bielawianka Bielawa.

 

Z naszych startujących zawodników w formule MMA wałczył Michał Bobrowski a reszta zawodników walczyła w formule BJJ NO-GI. Jak się okazało turniej był bardzo udany dla naszych zawodników gdyż nasi reprezentanci zdobyli 3 złote medale. Na uznanie zasługuje Michał Bobrowski kat.-87kg który zrezygnował z rywalizacji w grupie wiekowej junior aby walczyć z zawodnikami starszymi i bardziej doświadczonymi Seniorami . Michał pokazał jednak klasę w swoich walkach i kolejno wygrywał pojedynki na punkty bądź poddając swoich przeciwników. Michał tym wyczynem został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju. Drugi złoty medal zdobył Tymoteusz Łopaczyk w kat. -73kg Seniorzy białe pasy. Tymoteusz z walki na walkę rozkręcał się aby w finale poddać swoje przeciwnika. Ostatni złoty medal dołożył Norbert Warchoł w kategorii purpurowe pasy – 80kg. Na pochwałę zasługuje Patryk Guk który kategoria – 73kg Białe Pasy Senior odpadł w walkach eliminacyjnych.

Moi zawodnicy zdobywają coraz to większe doświadczenie biorąc udział w wielu turniejach. Muszę przyznać że tak wysokie lokaty zaskoczyły moje oczekiwania. Na wielką pochwałę zasługuję jednak Michał który pokazał wielką klasę w swoich walkach – Norbert Warchoł

 

opracował: Norbert Warchoł

 

 

{gallery}2012/10-20_1{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content