Loading...
Aktualności

Doskonała passa bielawskich zapaśników trwa nadal

W dniu 4 czerwca 2011r. w Gniechowicach odbyły się zawody POLAND OPEN V Edycja w Ramach Międzywojewódzkiej Ligi Zapasów Styl Klasyczny. Na  jedenastu startujących zawodników z naszego klubu ZKS Bielawianka Bielawa jedenaście zdobytych medali. Na dziesięć klubów z terenu całego kraju nasz klub drużynowo zdobył  trzecie miejsce.

 

 

My zawodnicy z Bielawianki chcielibyśmy serdecznie podziękować trenerom  oraz całemu zarządowi za włożony wysiłek i prace , która stworzyła nam możliwość osiągania takich sukcesów. Nasz klub reprezentowali w kategorii młodzik : Patryk Sieradzki , Grzegorz Majkut , Remigiusz wiśniewski , Adrian Magdziarz , w kategorii młodzik młodszy: Oskar Dębski , Kamil Wojtala , Przemysław Kazubek , Sebastian Szyngier , Sebastian Moskal , Daniel Romanowicz.

Zajmowane Miejsca :

Patryk Sieradzki  I miejsce kat. wag 35kg

Remigiusz Wiśniewski I miejsce kat. wag 59kg

Grzegorz Majkut II miejsce kat. wag 38kg

Oskar Dębski  II miejsce kat. wag 32kg

Kamil Wojtala II miejsce kat. wag 29kg

Sebastian Moskal II miejsce kat. wag 46kg

Daniel Romanowicz II miejsce kat. wag 42kg

Adrian Magdziarz III miejsce kat. wag 32 kg

Sebastian Szyngier III miejsce kat. wag 59kg

Krystian Adamski III miejsce kat. wag 35kg

Przemysław Kazubek III miejsce kat. wag 38kg

Trenerzy i Opiekunowie : Kamila Tygielska , Jacek Zamirski , Marcin Kujawa.

 

Opracował : Grzegorz Majkut

 

{gallery}2011/06-07{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content