Loading...
Aktualności

Dwa brązowe medale Fighterów

26 lutego na matach w Warszawie odbył się elitarny Turniej Grappling Arena na którym nie mogło zabraknąć zawodników z klubu ZKS Bielawianka Bielawa. W turnieju tym klub reprezentowali Bartłomiej Grabowski (60 kg), Norbert Warchoł (66 kg), Radosław Majewski (70 kg) oraz Michał Kiełtyka (90 kg).

 

Czteroosobowa ekipa wywalczyła nieoczekiwanie dwa krążki. Brązowe medale zdobyli Bartłomiej Grabowski oraz Michał Kiełtyka. Niestety walkę o brązowy medal przegrał Norbert Warchoł, a Radosław Majewski odpadł w eliminacjach. Bartek oraz Michał wygrali swoje pojedynki o medale bardzo efektownie kończąc rywali przed czasem.

Jestem bardzo dumny ze swoich zawodników i ich walk. Widać coraz to większe doświadczenie w sportach walki u tych chłopaków. Zawody te pokazały nad czym musimy jeszcze więcej pracować a co możemy poprawić aby nasze walki były skuteczniejsze – Norbert Warchoł

Nie pozostało nam nic innego jak tylko trenować i przygotowywać się do kolejnych zawodów na matach naszego kraju – 12 marca Liga BJJ w Krakowie oraz 19 marca Mistrzostwa Polski NO-GI które odbędą się w Poznaniu.

 

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2011/02-27{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content