Loading...
Aktualności

TURNIEJ ZAPAŚNICZY W OSTROSZOWICACH

Zawody zapaśnicze o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów

W dniu 21.12.2021 w Sali Wiejskiej w Ostroszowicach odbył się turniej Zapaśniczy o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów Marka Chmielewskiego.
W zmaganiach udział brało 40 zawodników w 2 grupach wiekowych.
Koniec roku to najlpeszy czas aby podsumować działania młodych adeptów sportów walki. Dzięki przychylności Pana Marka Chmielewskiego, Adama Wolniaka oraz Jacka Dzwolaka zapasy ponownie zagościły w Ostroszowicach. Od września dzieci miały okazję brać udział w bezpłatnych zajęciach w sali wiejskiej. W tym czasie brały udział w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Zapasach, Mistrzostwach Powiatu Dzierżoniowskiego w Sumo, Mistrzostwach Powiatu Dzierżoniowskiego w Zapasach, Międzynarodowym Turnieju Zapaśnizcym w Dzierżoniowie, Ogólnopolskim Turnieju Szkół Podstawowych Zapasy Sportem Wszystkich Dzieci, Międzywojewódzkich Mistrzostw Makroregionu w Sumo.
Wczorajsze zmagania wywołały spore emocje zarówno u uczestników zmagań jak ich rodziców. Najlepsi zawodnicy zmagań otrzymali statuetki, medale, dyplomy ufundowane przez Wójta Gminy Marka Chmielewskiego oraz słodkości ufundowane przez rodziców. 
Teraz czeka nas krótka zimowa przerwa świąteczna i wracamy do zajęć w 2022 roku 
opracował: Norbert Warchoł.
Skip to content