Loading...
Aktualności

Małgorzata Dąbrowska oraz Dorota Przęzak w barwach Reprezentacji Polski

W dniach 17-21 kwetnia Dorota Przęzak brała udział w mocno obsadzonym wyścigu etapowym 2.1 Healthy Ageing Tour w Holandii. Wyścig składał się z 6 etapów po wietrznych holenderskich szosach.

W stawce 150 zawodniczek znalazła się 6-osobowa Reprezentacja Polski, w której składzie była kolarka z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów – Dorota Przęzak. Na starcie oprócz zawodniczek z Polski pojawiły się m.in. Anna der Breggen, Kirsten Wild, Ellen van Dijk(aktualne Mistrzynie Świata). Zmagania odbywały się przy niskiej temperaturze, silnym wietrze oraz opadach gradu. Zawodniczka z Dzierżoniowa przyjeżdzała na poszczegłnych etapach w okolichach 50 pozycji, a w klasyfikacji generalnej po 574km zajęła 73 miejsce oraz 31 w klasyfikacji młodzieżowej.

 

 

Również podczas #HAT19 odbywał się juniorski Healthy Ageing Tour Junior Women, który był 2 edycją Pucharu Narodów dla juniorek.
Etapówka składała się z 3 etapów, które odbywały się na tej samej trasie co elita. Juniorskie ekipy tworzyły 4-osobowe zespoły. Oprócz biało-czerwonych barw na lini mety znalazły się kolarki z USA, Francji, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii. Małgorzata Dąbrowska zdobyła cenną wiedzę i umiejętności, które zaprocentują w przyszłości.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za okazana pomoc: Atom Deweloper, Boxmet, Boxmet Medical, Boxmet Trade, Dzierżoniów – nastraja pozytywnie, Gminie Dzierżoniów, Centrum TMT Dzierżoniów,JG Gawryccy, Harfa-Harryson, Opony Czarneccy oraz Sklep Sportowy K2.
Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków pochodzących z budżetu Dzierżoniowa.

źródło: LKS ATOM Boxmet Dzierżoniów

 

{gallery}2019/04-21{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content