Loading...
Aktualności

I turniej dzieci i młodzieży z piłkami Bubball w Mościsku

Dnia 1 maja 2019 roku na boisku piłkarskim przy Centrum Biblioteczno- Kulturalnym w Mościsku odbył się I turniej dzieci i młodzieży z piłkami Bubball. Organizatorem tych rekreacyjnych zmagań był LUDOWY KLUB SPORTOWY „DĄB” MOŚCISKO. Wykorzystane w turnieju innowacyjne piłki Bubball stanowiły nie lada atrakcję dla dzieci, które nie tylko rozgrywały turniej piłkarski, ale mogły do tego wykorzystać nieograniczone właściwości tych piłek do przewrotów, przetoczeń, czy też wzajemnych zderzeń. Do turnieju zgłosiło się w sumie 4 drużyny z Lutomii, Bojanic oraz dwie drużyny z Mościska.

 

 

Każdy mecz obfitował w bramki, ale i tak najważniejszym celem była dobra zabawa
z piłkami Bubball. Niezliczone parady, zwroty akcji, przewroty z tymi piłkami pozwoliły zobaczyć zebranym rodzicom niezapomniane emocje oraz uśmiech na twarzy dzieci.

Rywalizacja toczyła się na bardzo wysokim poziomie, gdzie o końcowym zwycięstwie decydowały niuanse i najmniejsze szczegóły. Bezkonkurencyjny okazał się II zespół
z Mościska pokonując wszystkie pozostałe drużyny. Drugie miejsce zajęła drużyna Herkulesa Bojanice. Na najniższym miejscu na podiom stanęła I drużyna gospodarzy, zaś IV miejsce zdobyła drużyna z Lutomii.

W trakcie zmagań organizatorzy zapewnili młodym sportowcom i przybyłym gościom ciepły posiłek w postaci kiełbaski z grilla, napojów oraz słodkiej niespodzianki. Każda z przybyłych drużyn otrzymała pamiątkowy puchar, medale, dyplom oraz słodki upominek.

 

{gallery}2019/05-01{/gallery}

 

źródło: LKS Mościsko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content