Loading...
Aktualności

Juniorki ze złotem w drużynie

W pierwszy weekend października zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów udały się do Golczewa, aby stanąć na starcie Mistrzostw Polski Par i Drużyn.

 

 
W sobotę rozegrana została jazda w parach. Juniorki mierzyły się z 15km trasą. Dzierżoniowski klub reprezentowały dwie juniorskie pary: Kolinko-Dąbrowska oraz Zborowska-Tonder. Dziewczyny zajęły odpowiednio 6. i 7. lokaty. Para Kolinko-Dąbrowska stanęły na starcie z wysokimi aspiracjami na medal, lecz niestety problemy techniczne z dyskiem jednej z zawodniczek uniemożliwiły walkę. W elicie kobiet Dorota Przęzak wraz z Alicją Kaucką miały 12. czas. 
Następnego dnia walkę z czasem podejmowały 4 -osobowe zespoły. Juniorki miały do pokonania 30km wraz z 3 nawrotami. Tego dnia drużyna w składzie: Marianna Kolinko, Małgorzata Dąbrowska, Wiktoria Zborowska, Sara Tonder wykręciła najlepszy czas oraz zawodniczki z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zostały Mistrzyniami Polski w drużynie na rok 2018.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom  za okazana pomoc: Atom Deweloper, Boxmet, Boxmet Medical, Boxmet Trade, Dzierżoniów – nastraja pozytywnie, Gminie Dzierżoniów, Bestor, Broen, Przedsiębiorstwo Budowlane Miazga oraz Centrum TMT Dzierżoniów. 

Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków pochodzących z budżetu Dzierżoniowa.

źródło: LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

 

{gallery}2018/10-06{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content