Loading...
Aktualności

Dolny Śląsk Tour

W dniach 20-22 lipca 2018 zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów rywalizowali w wyścigu etapowy, który odbył się na dobrze znanych rejonach Wałbrzycha. Zawody składały się z kryterium oraz 3 etapów.

 

W piątkowe późne popołudnie zawodnicy rywalizowali w nocnym kryterium „O złotą spinkę Prezydenta Miasta Wałbrzycha”. Start usytuowany był na Podwalu, a wszyscy startujący musieli się zmierzyć z 1800m rundą. Jako pierwsze ruszyły juniorki młodsze, gdzie jedyna nasza reprezentantka, Alicja Rostkowska była 10. W juniorach młodszych Kacper Najda 25. Ostatnim, głównym wyścigiem tego dnia był start Kobiet Open wraz z juniorkami. Panie miały do pokonania 20 rund, co łącznie dało 36 km. W juniorkach na 2 pozycji została sklasyfikowana Małgorzata Dąbrowska, 12 Marianna Kolinko a 15 Wiktoria Zborowska. W klasyfikacji Open 18 była Dorota Przęzak, a swój „szosowy debiut” miała Alicja Kaucka kończąc na 45 pozycji.1
Sobota to już start 1 etapu, którym była jazda indywidualna na czas na Przełęcz Palczyk, 2,8km czasówka o łącznym przewyższeniu 142m. 

Junior młodszy:
23.Najda

Juniorki:
11.Kolinko
12.Dąbrowska
14.Zborowska

Kobiety Open: 
15.Przęzak
35.Kaucka

Po południu ruszył 2 etap. Tym razem był to start wspólny, start zlokalizowany został w Dobromierzu. Zawodniczki musiały się zmierzyć z górzysta runda 4 krotnie. W głównej grupie przyjechała na 15 miejscu Przęzak. Wśród juniorek na 4 miejscu finiszowała Dąbrowska, a 7 Kolinko. 
Gospodarzem 3 etapu było miasto Świebodzice. Trasa pokrywała się z sobotnim etapem. Tego dnia zawodniczki musiały zmierzyć się z 100km trasa oraz upałem. Na tym etapie Dąbrowska była 3 oraz w klasyfikacji generalnej również znalazła się na 3 miejscu, a Zborowska 7.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom  za okazana pomoc: Atom Deweloper, Boxmet, Boxmet Medical, Boxmet Trade, Dzierżoniów – nastraja pozytywnie, Gminie Dzierżoniów, Centrum TMT Dzierżoniów, Bestor, Aklima Serwis oraz Kacpersky.

Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków pochodzących z budżetu Dzierżoniowa.

 

źródło: LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

 

{gallery}2018/07-22{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content