Loading...
Aktualności

V Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Darłowa

1 czerwca zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów rozpoczęły 3-dniowe ściganie nad polskim morzem. Mimo, że pogoda była wakacyjna to wyjazd był pełen ścigania. 

W piątek wszystkie najlepsze zawodniczki z całej Polski wystartowały w V Kryterium Kolarskim o Puchar Burmistrza Darłowa, które było jednocześnie kolejna eliminacja do Mistrzostw Polski w kryterium. Panie tego dnia musiały zmierzyć się z krótka i krętą 1100 metrową rundą, co łącznie dało 22km. W juniorkach na 5 miejscu została sklasyfikowana Małgorzata Dąbrowska, 16 Marianna Kolinko, 17 Wiktoria Zborowska. W kobietach Open 11 była Dorota Przęzak. 

 

Następnego dnia rywalizacja przeniosła się do miejscowości Dąbki, gdzie rozgrywany był kolejny Puchar Polski. Jazda indywidualna na czas odbyła się na 14 km odcinku, gdzie dodatkową selekcje na trasie robił wiatr. Na 15 miejscu w  juniorkach przyjechała Dąbrowska, 22 Zborowska, 23 Kolinko, a w elicie 12 Przęzak. 
Również podczas tego weekendu rozgrywane były Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych. W kategorii kobiet Przęzak była 7. 

W niedziele zawodniczki zmierzyły się z 85 km trasa na rundach wokół Jarosławca . W grupie zasadniczej przyjechała Dorota Przęzak, kończąc wyścig ponownie na 12 pozycji w elicie. W MP LZS została sklasyfikowana na 9 miejscu. 

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom  za okazana pomoc: Atom Deweloper, Boxmet, Boxmet Medical, Boxmet Trade, Dzierżoniów – nastraja pozytywnie, Gminie Dzierżoniów, Przedsiębiorstwo Budowlane Miazga, Twój Uśmiech oraz FotoLab. 

Szczególne podziękowania kierujemy do Aklima Serwis za użyczenie nam samochodu, którym zawodniczki mogły bezpiecznie dojechać na zawody. 

Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków pochodzących z budżetu Dzierżoniowa.

 

źródło: LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content