Loading...
Aktualności

Tour de Toruń 2018

28 Maja dzierżoniowscy kolarze i kolarki rywalizowali na dwóch frontach – w Toruniu i Podgórzynie. Starsza grupa udała się na kolejna Eliminacje do Mistrzostw Polski w kryterium ulicznym „Tour de Toruń”. Trasa prowadziła malowniczymi uliczkami toruńskiej starówki, gdzie większość trasy składała się z kostki brukowej.

Najlepiej z naszych zawodniczek poradziła sobie Marianna Kolinko kończąc zmagania juniorek tuż za podium, na 4 pozycji. Reszta dziewczyn borykała się z problemami technicznymi. Ostatecznie 7 była Małgorzata Dąbrowska, 13 Wiktoria Zborowska. W u23 na 5 miejscu została sklasyfikowana Dorota Przęzak. 

 

Młodsza cześć klubu pod wodzą Trenera Arkadiusza Zimorskiego odwiedziła dobrze znane już Kryterium w Podgórzynie. W kategorii dzieci 11-12 lat swoje pierwsze zwycięstwo odniósł Jakub Woźniak. Po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazały się żaczki, gdzie Zuzanna Dąbrowska była bezkonkurencyjna, a Magdalena Szunert 3. Żak Maciej Rostkowski przyjechał na linię mety na 6 pozycji, a Filip Dąbrowski 7. Starsze kategorie zbierały już punkty na poszczególnych okrążeniach. Joanna Wodnicka zajęła 3 miejsce w młodziczkach, a Alicja Rostkowska zmagania juniorek młodszych zakończyła na 4 pozycji. 

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom  za okazana pomoc: Atom Deweloper, Boxmet, Boxmet Medical, Boxmet Trade, Dzierżoniów – nastraja pozytywnie, Gminie Dzierżoniów, Centrum TMT Dzierżoniów, Bestor, Aklima Serwis oraz Twój Uśmiech. 

Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków pochodzących z budżetu Dzierżoniowa.

źródło: LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

 

{gallery}2018/05-28{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content