Loading...
Aktualności

Pracaowita majówka kolarzy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

28 kwietnia zawodnicy z Dzierżoniowa brali udział w XXI Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie o Puchar Karkonoszy z okazji Wiosny Cieplickiej. Zawody rozgrywane były w Jeleniej Górze na rundzie 1900m. Jako pierwsze na trasę ruszyły dzieci, gdzie pojawiło się liczne grono zawodników z dzierżoniowskiej szkółki kolarskiej.

 

 

 

W żakiniach 3 była Zuzanna Dąbrowska. W młodzikach kolejny solidny występ zanotował Kamil Mazur i Joanna Wodnicka, którzy w swoich kategoriach byli 2. Jako ostatnie na starcie stanęły juniorki i elita kobiet. W Open jako pierwsza była Dorota Przęzak, 2 Małgorzata Dąbrowska, 3 Sara Tonder, a 4 Wiktoria Zborowska. 
Następnego dnia cześć ekipy wystartowała XXXIII Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim „O Puchar Wójta Gminy Chrząstowice”. Tego dni na starcie pojawiło się liczne grono zawodników. W stawce 90 zawodników z mocno rozdzielonego peletonu Kamil Mazur finiszował na 6 pozycji, a Bartłomiej Witek był 55. 

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom  za okazana pomoc: Atom Deweloper, Boxmet, Boxmet Medical, Boxmet Trade, Dzierżoniów – nastraja pozytywnie, Gminie Dzierżoniów, MJ Opony Czarneccy, DRG Agro Group, Broen oraz Aklima Serwis.

Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków pochodzących z budżetu Dzierżoniowa.

źródło: LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content