Loading...
Aktualności

Atomówki na chorwackich szosach

W dniach 7-18 marca kolarki z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów wraz z trenerem Mariuszem Mazurem przebywali na zgrupowaniu w chorwackim Biogradzie na Moru. Pogoda oraz tereny są idealne do przeprowadzenia treningów w obecnym okresie przygotowawczym do sezonu startowego w Polsce, który już na początku kwietnia rozpocznie się Kryterium w Dzierżoniowie.

Płaskie tereny umożliwiają wykonanie solidnej bazy tlenowej, a podjazdy na Obrovac czy Skradin dają możliwość wykonania mocniejszej pracy na wyższych intensywnościach. Czas i kilometry mijały bardzo szybko dzięki pięknym widokom oraz dobremu towarzystwu. Urozmaiceniem był start kontrolny – „Velika nagrada otoka Vira”, gdzie dziewczyny stawały na najwyższym stopniu podium.

 

Wyjazd był możliwy dzięki naszym zaufanym sponsorom. Podziękowania dla naszych tytularnych sponsorów – ATOM Deweloper, Boxmet oraz miastu Dzierżoniów.
Szczególne podziękowania za pomoc przy wyjeździe kierujemy: zakład przetwórstwa mięsnego J.G. Gawryccy – za najwyższej jakości produkty, które umożliwiają najszybszą regenerację, Aklima Serwis – za pomoc przy transporcie na obóz, J.M. Opony Czarneccy – szybka i niezawodna pomoc przy naszych klubowych samochodach oraz firmie Bestor.

 

źródło: LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

 

{gallery}2018/03-18{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content