Loading...
Aktualności

Żelazne Byki na matach Opolszczyzny

W dniu 18 listopada w Gogolinie odbył się VI Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Henryka Wołoszyna. W zawodach rywalizowało 180 zawodników z Czech, Niemiec oraz Polski. Najlepiej w zawodach wypadła Weronika Smaczyńska, która zdobyła złoty medal w kat. 57kg. Srebrny krążek w kat. 57kg zdobyła Klaudia Smaczyńska a brązowy Sofia Savina kat. 52kg. V lokatę w zawodach wywalczył Karol Kurbiel.

Zawodnicy na co dzień są uczniami Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Gimnazjum. Opiekunem wyjazdu był Pan Mariusz Tyrcha.

 

 

 

Również w sobotę 18 listopada odbył się IV Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. W. Prociaka oraz P. Żymańczyka. W zawodach rywalizowało 100 zawodników z Ukrainy oraz Polski. UKS IRON BULLS Bielawa reprezentowali Franciszek Koper oraz Antoni Koper kat. 53kg – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie i Gimnazjum.V lokatę w zawodach wywalczył Antoni Koper. Natomiast Franciszek Koper ukończył rywalizację na VIII lokacie. Opiekunem podczas wyjazdu był Pan Norbert Warchoł.

Wyjazd na zawody współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Bielawa.

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2017/11-18_0{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content