Loading...
Aktualności

Zawodniczki LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW w Kadrze Polski

Sara Tonderz LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW aktualnie przebywa na Szosowych Mistrzostwach Europy w Danii wraz z całą Reprezentacją Polski juniorek. W składzie Kadry Polski znalazły się obok Sandry: Bielawska Klaudia – UKS Koźminianka Koźminek, Jaskulska Marta – BCM Nowatex Ziemia Darłowska, Kumięga Karolina – TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team, Majewska Oliwia – UKS Copernicus- SMS Toruń, Rysz Kaja – ZKS „Stal” Rzeszów. Panie będą miały do pokonania 60,3km w wyścigu ze startu wspólnego o tytuł Mistrzyni Europy.

 

 

Równolegle z wylotem Kadry Juniorek do Danii do Polski powróciła Małgorzata Dąbrowska, która była reprezentantką Polski na Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy – Gyor 2017. Małgorzata rywalizowała w jeździe indywidualnej na czas, gdzie zajęła 42 miejsce oraz ze startu wspólnego, gdzie właśnie to drugi start był jej koronną dyscypliną. Przypomnijmy, że jest aktualną Mistrzynią Polski juniorek młodszych właśnie w tej konkurencji. Pechowo ułożył się wyścig dla naszej zawodniczki ponieważ uczestniczyła w wielkiej kraksie na początku wyścigu i po samotnej bezskutecznej walce o dogonienie peletonu, który zanotował średnią prędkość wyścigu ponad 40km/h udało się ostatecznie zająć 62 lokatę. Jej koleżanki z reprezentacji zaprezentowały się bardzo dobrze i zajęły kolejno Zuzia Olejniczak 11 miejsce a Julia Kowalska 23 lokatę. Ogromne słowa uznania dla Małgorzaty Dąbrowskiej za walkę!! Jak to mówią „co się odwlecze to nie uciecze” Trzymamy kciuki!

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc a w szczególności: Gminie Dzierżoniów, ATOM deweloper, Boxmet, Dzierżoniów-nastraja pozytywnie, Verge, J.G Jerzy Gawrycki, Dolnośląskie Zrzeszenie LZS.

 

{gallery}2017/08-06{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content