Loading...
Aktualności

Małgorzata Dąbrowska w składzie Reprezentacji Polski na Młodzieżowe Igrzyska Europejskie

Małgorzata  Dąbrowska z LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW znalazła się w składzie Reprezentacji Polski na XIV Letni Olimpijski Festiwal Młodzieżowy EYOF Győr 2017. Jest to ogromne wyróżnienie dla dzierżoniowskiej zawodniczki, ponieważ z kraju nominację dostały tylko 3 juniorki młodsze.

 

 

Swój wybór do składu Kadry Polski Małgorzata potwierdziła wygrywając 4 Puchary Polski oraz zdobywając złoto i tytuł Mistrzyni Polski ze startu wspólnego. W piątek odbyło się uroczyste ślubowanie oraz odebranie nominacji w Polskim Komitecie Olimpijskim. Następnie przymiarka strojów, krótki odpoczynek i wyjazd do Węgier. Pierwsze starty to wyścigi jazdy indywidualnej na czas we wtorek 25 lipca oraz czwartkowy wyścig ze startu wspólnego, gdzie nasza aktualna Mistrzyni Polski juniorek młodszych będzie walczyć o złoty medal wraz z Kowalską Julią i Zuzanną Olejniczak. Trzymamy kciuki, życzymy powodzenia i ogromnie gratulujemy takiego wyróżnienia.

 

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc a w szczególności: Gminie Dzierżoniów, ATOM deweloper, Boxmet, Dzierżoniów-nastraja pozytywnie, Verge, J.G Jerzy Gawrycki, Dolnośląskie Zrzeszenie LZS.

opracowała: Natalia Tryler

 

{gallery}2017/07-24{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content