Loading...
Aktualności

Zuzanna Panek – dziewczyna na medal

Dziewczyny na medal to kampania zachęcająca dziewczynki i kobiety do większej aktywności fizycznej i do większego zaangażowania się w działania różnorodnych organizacji sportowych we współtworzenie ich oferty. Jedną z medalistek docenioną za swoją działalność sportową została kierownik biura Powiatowego Zrzeszenia LZS w Świdnicy – Zuzanna Panek! „Medal za to, że koncentruje swoją uważność na to, że sport jest dla dzieci i seniorek/seniorów!”

 

„Dziewczyny na medal, liderki aktywności, a dla nas po prostu bohaterki! Ich historie pokazują, że wiek nie gra tutaj roli. Liczą się pasja i chęci” – tak o wyróżnionych dziewczynach piszą organizatorzy kampanii  „Dziewczyny na medal” Fundacja V4Sport.

 {nomultithumb}

 

Jestem pedagogiem, nauczycielem, organizatorem sportu, LZS-iakiem, osobą otwartą na ludzi i współpracę. Nie znam słowa nuda. Kocham swoją rodzinę, fotografię, sport, góry, spacery, piesze wycieczki i poznawanie nowych miejsc.  Sport jest „terminem” wpisanym w kalendarz mojego życia, bo daję mi energię i moc każdego dnia. Robię to co lubię, a moja sportowa praca realizuje mnie pod każdym względem, daje wolność, nie ogranicza, powoduje, że czuję się potrzebna, że należę do sportowej społeczności i jestem na swoim miejscu!” – tak pięknie o sobie samej pisze jedna z medalistek tegorocznej kampanii.

Należałoby w tym miejscu dodać, że Zuzia jest osobą zaangażowaną całą sobą w projekty których się podejmuję. Zaraża ludzi swoją energią i chęcią do działania. Zawsze konsekwentnie od początku do końca wywiązuje się ze swoich obowiązków, a w życiu kieruje się hasłem: Całkowita Eliminacja Lenistwa. Niedawno podjęła współpracę z fundacją V4sport, która pozwoliła i pomogła opracować strategię rozwoju dla Powiatowego Zrzeszenia LZS w Świdnicy. Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, praca którą wykonuje pozwala się jej spełniać w życiu zawodowym jak i prywatnym, a najważniejsze, że robi to co lubi, i czerpie z tego przyjemność. Dzięki fundacji udało się jej odbyć szkolenie we włoskiej w Bolonii, gdzie wzięła udział europejskim projekcie sportowym Come Together, którego efekty już we wrześniu.  Ciągle stara się poszerzać swoje horyzonty, by być jak najlepszą w tym co robi. Jesteśmy z niej ogromnie dumni i życzymy dalszych sukcesów!!

 

Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content