Loading...
Aktualności

Aurela Nerlo dwa razy pierwsza w Pucharze Polski

W dniach 10-12.06.2016 r. w Strzelcach Krajeńskich odbyła się kolejna seria szosowego Pucharu Polski oraz Kryterium Czaru i Ognia zaliczane do Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym. Podczas tych startów zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odnieśli sporo sukcesów.

 

 

Pierwszego dnia zawodów odbyły się wyścigi jazdy indywidualnej na czas gdzie w rywalizacji juniorek pewnie zwyciężyła Nerlo Aurela zaś w elicie kobiet Ewelina Szybiak była 3.

 

 

W rywalizacji kategorii młodzik tego dnia rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w jeździe na czas parami, dla których jest to jedna z najważniejszych imprez sezonu. Tutaj swój sukces odnieśli Kacper Najda i Kacper Bojnarowicz, którzy zostali srebrnymi medalistami Mistrzostw.

 

Wyniki pozostałych zawodników w Pucharze Polski:

Juniorki:

1.Aurela Nerlo

5.Sandra Traczyk

6. Weronika Laszkiewicz

Elita kobiet:

3. Ewelina Szybiak

7. Dorota Przęzak

Junior:

10.Michał Mroczkowski

Juniorki młodsze:

8. Małgorzata Dąbrowska

9. Laura Wójcik

19. Wiktoria Zborowska

21. Marianna Kolinko

Junior młodszy:

47. Eryk Kaczor

 

 

Drugiego dnia zawodów odbyły się wyścigi ze startu wspólnego rozgrywane na wymagających rundach o długości 21km. W elicie kobiet po zaciętej rywalizacji Dorota Przęzak zajęła 2 miejsce po finiszu z ucieczki zaś Aurela Nerlo ponownie zwyciężyła w kategorii juniorek.

Pozostałe wyniki naszych zawodników:

Juniorki:

1. Aurela Nerlo

4. Sandra Traczyk  

Elita kobiet:

2. Dorota Przęzak

6. Ewelina Szybiak

12. Natalia Mielnik

21. Paula Pisarska

Junior:

15.Michał Mroczkowski

Juniorka młodsza:

13. Małgorzata Dąbrowska

14. Laura Wójcik

22. Marianna Kolinko

23. Wiktoria Zborowska

 

Ostatniego dnia zmagań zawodnicy rywalizowali w Kryterium “Czaru i Ognia” zaliczane do Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym. Trasa wyścigu przebiegała na brukowanych  rundach o długości 2km. W rywalizacji juniorek młodszych po pokonaniu 12 km Małgorztata Dąbrowska pomimo problemów technicznych z rowerem zajęła 3 miejsce a zaraz za nią na 4 pozycji uplasowała się Laura Wójcik a 10 była Marianna Kolinko.

W rywalizacji elity kobiet 6 była Dorota Przęzak a 14 Natalia Mielnik, zaś w juniorkach tuż obok podium stanęła Aurela Nerlo.

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc a w szczególności firmie Boxmet, Boxmet Medical oraz Medical Trade.

Zadanie finansowane ze środków Urzędu Miasta Dzierżoniów.

 

opracowała: Natalia Mielnik

 

{gallery}2016/06-12{/gallery}

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content