Loading...
Aktualności

Młode zapaśniczki uczestniczą w obozie Reprezentacji Polski

W dniach 1-13.02.2016 r. w Poznaniu odbywą się zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorek Młodszych w zapasach. Wsród uczestniczek jest aż 6 zawodniczek z Powiatu Dzierzoniowskiego : Sylwia Martyka ( Sowa Pieszyce ), Natalia Koperska, Olimpia Łosyk, Roksana Łosyk ( IRON BULLS Bielawa ), Paulina Martyka, Marzena Martyka ( JUNIOR Dzierżoniów ). Podczas obozu zawodniczki ćwiczą nad elementami taktyczno technicznymi, które mają przygotować do dalszej części obozu.

 

 

W czasie zgrupowania najlepsze zawodniczki reprezentować będą Polskę na Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Austrii. Wśród powołanych dziewcząt są Sylwia Martyka 56kg oraz Paulina Martyka 60kg. Zawody te są pierwszym spradzianem reprezentacji w przygotowaniach do Mistrzostw Europy i Świata w roku 2016r.

Zawodniczki trenują pod okiem Władysława Olejnika oraz Norberta Warchoła.

 

Wielkie podziękowania dla firmy DRG Agro Group z Tuszyna która wspiera Reprezentaki Polski Sylwię Martykę uczenicę Zespołu Szkół w Pieszycach oraz Paulinę Martykę uczennicę Niepublicznego Gimnzjum z  Oddziałami Przysposabiającymi do pracy w Bielawie.  

 

opracował: Norbert Warchoł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content