Loading...
Aktualności

Marzena Martyka zdobywa brązowy medal w Pucharze Polski Seniorek w Zapasach

W dniach 13-14 luty w Raciborzu odbył się Puchar Polski Seniorek w Zapasach Kobiet. W zmaganiach seniorskich debiutowała zawodniczka MULKS JUNIOR Dzierżoniów Marzena Martyka ( Zespół Szkoł w Bielawie ). Podopieczna naszego klubu walczyła w kat. 60 kg w której udało jej się zdobyć brązowy medal.

Jest to niewątpliwie jeden z największych dotychczasowych sukcesów naszego klubu. Cieszę się, że Marzena zdobyła cenne doświadczenie na macie w grupie seniorskiej. Na pewno zaowocuje to dobrymi wynikami przed zbliżającymi się Mistrzostwami Dolnego Śląska Juniorek 20 lutego w Bielawie oraz Mistrzostwami Polski Juniorek w 5-6 Marca w Siedlcach- Norbert Warchoł.

 

 

Wielkie podziękowania dla firmy DRG Agro Group z Tuszyna która wspiera nasz klub w szkoleniu młodzieży oraz wyjazadach na prestiżowe zawody w kraju i zza granicą.

 

Zapraszamy wszystkich dzieci i młodzież na treningi Zapasów, Boksu, BJJ oraz MMA w naszym klubie :

 

Zapasy :

Poniedziałek Środa Piątek : Dzieci 16 00 oraz Młodzież 17 00

 

BJJ oraz MMA

Poniedziałek, Środa, Piątek : Młodzież i Dorośli 18 30

 

Boks

Wtorek, Czwartek : 18 00

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2016/02-14{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content